EREBUS / 2018

Galerijní zóna

Bar/ák

19 - 24 hod

nevhodné pro epileptiky

Sdílet

Autor

3dsense (CZ)

3dsense je skupina umělců a programátorů, která využívá spojení moderních technologických postupů a uměleckých prvků za účelem dosažení jedinečných interaktivních performancí. Jejich tvorba zahrnuje světelné instalace, projekce, videomappingové show, muzejní exponáty či jevištní scénografie. Mezi realizované projekty řadí videomapping na budovu Rudolfina u příležitosti prvního ročníku Dne dětské onkologie či Welcome show pro prince Edwarda v Martinickém paláci.

Galerijní zóna

Vstupenky jsou k zakoupení online a na všech 5 lokacích Galerijní zóny (Colloredo-Mansfeldký palác, Clam-Gallasův palác, Zrcadlová kaple Klementina, Hauch Gallery, Bar/ák) ve všech festivalových dnech od 19:00 do půlnoci.

Gravitační pole černé díry je natolik silné, že za takzvaným horizontem událostí jeho působení neunikne žádná hmota ani světlo. Instalace umělecké skupiny 3dsense tematizuje vlastnosti tohoto kosmického tělesa a abstraktní formou simuluje sílu, působivost a měřítko vesmírného fenoménu. Synchronizovaná projekce, zvuk, světla a objekt se zde propojují v jeden komplexní celek zasazený do prostoru pavlačového dvora.

Partner trasy
Partner instalace
Partner instalace
Partner instalace